Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot a Hide...

Tudtok olyan programot a Hide My IP-n kivül ami lecseréli az IP címet egy adott országéra?!

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak olyan oldalak amikor videót akarsz nézni vagy épp letölteni valamit, akkor kiírja h azt csak az adott országon belül lehet...Tehát nekem egy ilyen programra lenne szükségem...

2012. máj. 6. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik proxy képes erre. Gugli a barátod, wiki meg a barátnőd.

Free proxy list

2012. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt valaki picit pontosabban leírná esetleg... BBC-t szeretnék nézni, és az is beint.
2012. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hide-IP-Browser

(létezik, Portable verzióban is, így telepítés nélkül tesztelheted, sőt pendrive-ról bárhol használhatod)


"...részletes lista az országokról, ahonnan használatával kapsz helyi IP-címet a következő: Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Izrael, Kanada, Németország, Japán, Hollandia, stb..."

2012. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

segítség:

[link]

2012. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi!! Valami alakul :) Már csak meg kéne találni a műsorokat.
2012. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azt elfelejtettem írni h a legfontosabb h Magyarországi IP re cserélje le, mert elutaztam otthonról és egy jó ideig nem kerülök haza...ezért lenne rá szükségem..Ha bárhogy átlehet váltani vki írja le legyen olyan szíves..
2012. máj. 7. 20:40
 7/7 anonim válasza:

...akkor a Mask My Ip (és a gugli) a Te barátod, telepítsd!

Keresd a magyar zászlót (piros-fehér zöld, fentről lefelé), aztán használd...

2012. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!