Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 8 GB ISO-t milyen progival...

8 GB ISO-t milyen progival tudok szétszedni 2x4GB-be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás amire gondolni tudok, az, hogy becsomagolod két darabban. Tehát fogod a WinRar-t(vagy amid van) s beállítod, hogy 4 gigás darabokat akarsz. Ha nem vagy elég tájékozott, akkor részletesen elmagyarázom.
2009. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. UltraISO, amivel tudsz ISO fájlokat szerkeszteni.


De szerintem amit te akarsz, olyat nem lehet csinálni.

Olyat tudsz, hogy kicsomagolod az ISO-t, megkapod annak tartalmát, azt szétmásolod 2 egyenlő részre és elmented ISo formában.

Csak éppen nem biztos, hogy működőképes lesz utána az a valami ami az ISO-ban benne van, mert ha DVD filmről van szó (vagy játék telepítőről), akkor az utána nem fog elindulni (talán a játéktelepítő még igen, de az nem biztos, hogy rendesen fel is telepít majd).

Ha csak adatfájlok vannak pl. mp3, doc, pdf stb, akkor nem lesz gond.


Legegyszerűbb kiírni egy DL (Dual Layer) lemezre, arra rámegy 8.5 gbyte.


Ha DVD filmet szeretnél kettészedni, arra tudom ajánlani a DVDFabPlatinum-ot, avval tudsz csinálni 2 db DVD5-ö fájlstruktúrát úgy hogy az egyes fejezetek az egyik lemezen lesznek a többi a másikon és mind a kettőn ott lesz a menü is.

Ha játékot akarsz szétszedni, annak fórumokban érdemes utánaolvasni, általában meg lehet találni és írják is, hogy melyik fájl hol legyen, mi az amit át kell írni.

2009. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most olvastam az első hozzászólót, erre nem is gondoltam, hogy ilyet akarnál.

A darabolást megcsinálhatod Total Commanderrel is.

2009. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Total Commanderhez kis segítség>>> [link]
2009. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ceri ***** válasza:
100%

TotalCommander/ fájldarabolás


Gondolom a DVD lemez mérete miatt akarod. A TC a 2x 4G db mellett készít egy crc-t. Ezt is írd ki. Ennek segítségével tudod szintén a TC-el egyesíteni, mikor szükséged lesz rá.

2009. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!