Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letőlteni internetgy...

Hol lehet letőlteni internetgyorsító programot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszel a szolgáltatódnál egy nagyobb csomagot, ott:)


A legtöbben azt hiszik, hogy a például 1 megabites netjükből a program 10 megásat csinál és majd jönnek ezerrel a letöltések.

2009. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem 1 hanem 4 megás netem van
2009. jún. 23. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

én is ezt használom

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen program? :D És ez használ egyébként valamit? :o
2009. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem ha a 4 megabites netedből ez többet hoz ki...

Ha lenne fogalmad az egészről akkor nem linkelnék ide ilyen hülyeséget.

2009. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 mbites netet minek gyorsítani.??Amúgy se létezik ilyen program csak sokan félreértik.megsúgom hogy nem a netet gyorsítja meg hanem a kapcsolódást segíti elő pl ha utorrentel töltesz le egy torrent oldalról.gyorsabb nem lesz a net csak sokan azt hiszik.Amúgy a windowson belül is be lehet állítani mert vannak olyan programok amik a net sebességből kb 20 % elvesznek csak már nem tudom hol kell beállítani.
2009. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neted nem lesz gyorsabb csak elvileg optimalizálja a csomagjaid méretét. Ettől nem lesz gyorsabb, sőt, ha rosszul van beállítva, még lassulhat is a neted, vagy ledobálhat a modemed.
2009. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Erről beszélek. Van kilencmillió ilyen progi, csak nem lesz tőle gyorsabb a neted:)


A cFos/cFosSpeed nem más, mint egy csomagoptimalizáló segédprogram (driver), amely folyamatosan figyeli a befelé jövő (letöltés) és kifelé menő (feltöltés) adatokat, és optimalizálja azok sebességét.

2009. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!