Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem a win7 ultimate-t...

Letoltottem a win7 ultimate-t hogyan telepitsem?

Figyelt kérdés
Letoltottem azt mondjak cd kulcs nem kell telepites kozben hanem utana kell aktivalni mikor keszen vagyunk.De nem tudom kiirtam a win 7 et dvd re a fajljait amik benne voltak oke van de be is lehet bootolni v hogy van?Ujrakapcs a gepet f8 nyomogatom elojon az ablak feketen de annyi opcio van egyik se valami hasznos nem tudom hogyan tudnam megcsinalni hogy elerjek a telepitoig mert onnantol mar tudnam tovabb.

2012. máj. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem ertem rossz a lemez?egyebkent ezt a kerdest mar lattam de nem tudom bebootolni!!!
2012. máj. 3. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iso fájlt, kép fájl ként kell ki írni, gondolom így csináltad. Beteszed a lemezt, újraindítod, ha szerencséd van be boot-ol, ha nem, a BIOS-ban állítsd be a boot sorrendet úgy, hogy első helyen legyen a DVD meghajtó, kilépéskor ne felejtsd menteni a beállításokat.
2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ki írtam a win 7 et dvd re a fajljait amik benne voltak"


Az iso- fájl 1db.

2012. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha az összes fájlt átmásoltad az ISO-ból, az sem jó. Kiírás lemezképként vagy lemezkép DVD-re mentése. Valami ilyen opciót keress...
2012. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!