Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egypár minecraft plugin?

Egypár minecraft plugin?

Figyelt kérdés
Láttam olyan szervereket ahol le van védve a terület, van egy tábla kékkel ráíva valami és ha jobb klikkel rákkantintok akkor elteleportál. Van pénz és bolt. Ezeknek a pluginoknak a nevét megtudjátok mondani és azt, hogy honnan tudom letölteni minecraft 1.2.5-re.? Aki tud az írjon ide egy linket és a plugin nevét.

2012. máj. 2. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

levédés: worldedit és worldguard ( http://www.youtube.com/watch?v=KmaZj9hOK0c)

a tábla: essentials funkciója (warp)

pénz: IConomy

bolt: ChestShop vagy EssentialsShop

bukkit.org-ról letölthető!

2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meg is nézem. Közben akadt egy másik probléma, egyik barátom nem tud feljönni a szerverre. Azt mondta olyat ír ki h nem létezik az IP, pedig jó... Mitől lehet ez?
2012. máj. 3. 17:03
 3/7 anonim válasza:
A tűzfaladat nézted?
2012. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen néztem, de semmi. Minden jó :|
2012. máj. 15. 09:54
 5/7 anonim válasza:

Hamachi-n játszotok?

Más feltud menni a szerverre?

2012. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Senki nem tud feljönni, hamachin játszunk. Azt írja nekik, hogy "time out"
2012. máj. 16. 08:10
 7/7 anonim válasza:

A szervered mappájában a server.properties mappában az 'online-mode=true'-t állítsd át 'online-mode=false'-ra!

Ha bukkit szervered van, akkor írják be, hogy /register <jelszavuk> <jelszavuk mégegyszer>

2013. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!