Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word doc problem?

Word doc problem?

Figyelt kérdés
Van egy weblap, ahol a letölthető dokumentumokat CSAK nézegetni lehet. Ha letöltöm, és ,egnyitom, még csak kijelölni sem enged semmit. Ha ráklikkelek a szövegek vagy képek valamelyikére, akkor a legfelső oldal tetejére ugrik. Hogyan másoljak ki szöveget és képet egy ilyen izéből ?

2012. máj. 1. 07:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Win. Képmetszővel kellett a képeket kivagdosnom -,- A szöveget meg gépeljem le ?
2012. máj. 1. 07:31
 2/9 anonim ***** válasza:
ha belinkelnéd az oldalt,akkor többet tudnánk mondani....
2012. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bár elgondolkodtam rajta hogy küldjem-e, de elküldöm... Innen lehet leszedni:

[link]

2012. máj. 1. 08:17
 4/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha a vetélkedő feladatsorról van szó, és nem vettem észre semmi különlegeset, képeket el lehet menteni, szöveget tudok másolni (LibreOffice).
2012. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én Microsoft Word-el nyitottam meg, és semmit sem enged. Akár hová kattintok, felugrik a tetejére =/
2012. máj. 1. 09:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Letöltöm a telepítőcsomagot, az is lehet, hogy ezentúl ezt fogom használni :D Amúgy ez teljesen ingyenes ?
2012. máj. 1. 10:00
 7/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Teljesen ingyenes. Elmentettem a dokumentumot másként, ha akarod és küldesz privátban egy e-mail címet, elküldhetem, hátha ezzel már a word is boldogul.

Ha meg nem, akkor a LibreOffice-szal biztosan menni fog (word-del jelen pillanatban nem tudom megnézni, nekem mit csinálna).

2012. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lett kész a telepítés, már nyitom is... :D
2012. máj. 1. 10:12
 9/9 A kérdező kommentje:

"Másolat megnyitása" -> Simán ki tudok másolni bármit :D


Köszi a programot, mentek a ződ kezek :D

2012. máj. 1. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!