Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincsen kép DiRT 3ban?

Miért nincsen kép DiRT 3ban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a DiRT 3-at kb egy hónapja. Aztán egyszer csak nem indult el mert a vírusirtóm meglágyult és kitörölte a cracket. Megint letöltöttem egy iso fájlt, kilőttem a vírusirtót és crackeltem. Elindul a játék, kirakja teljes képernyőre, de csak a szokásos kérdéseket hozza fel(automentés, kilépés stb.) A többi az nem jelenik meg csak valami feketés-zöldes háttér. Fogalmam sincs mi a baja, ha valaki tud segítsen! (gépigény nem baj mert i5ösöm meg GT540esem van) Előre is köszi!
2012. ápr. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
bizonyára valami file hiányzik amit esetleg a vírus írtó karanténba tett vagy törölt, ezt már sztem csak újratelepítéssel tudod helyrehozni, mármint ha a játékot újratelepíted.
2012. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h most úgy tettem fel, hogy a vírusirtót kikapcsoltam teljesen. Semmit nem tudott elvileg karanténba tenni.:(
2012. máj. 1. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy a videokari driverrel vannak gondok. vagy elvault vagy annak a fájl rendszerében keletkezett valami hiba
2012. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köbö a letöltéssel egy idős a laptop. max 6 hetes. biztosan lehet ez a baj? és ha az akkor hogy tudom megoldani?
2012. máj. 3. 21:55
 5/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem az nvidia honlapról a legfrissebb drivert, feltettem, semmi. ugyanolyan. ez már a sokadik verzió amit letöltök és kipróbálok. kezd az agyamra menni. van még ölet?
2012. máj. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!