Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok eredeti NFO...

Honnan tudok eredeti NFO készítő progit letölteni, ami free és jó, és kompatibilis win 7-hez?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: van egy csomó jó filmem, amit X torrent oldalra szeretnék feltölteni, de nincs hozzá nfo. Én készítettem őket eredeti műsoros DVD-ből aviba átjátszva vagy tévéből lettek felvéve és mind jó minőségű!


Azt már tudom, hogy megy az NFO készítés, a MediaInfo progival el is készítettem, sőt ASCII Art Studioban még egy képet is kreáltam hozzá. A baj, hogy a "hagyományos" NFO Creatorok (régebbi es free) nem fut win 7-ben, mert nem kompatibilis. Egy olyan progi kellene ahol keretet is tudok kreálni azaz az egészet össze lehetne rakni hogy dizájnos is legyen, aki készített már, tudja miről beszélek. Előre is köszönöm!


(Az NFO Creator 3.5.2-t szerettem volna azzal lehet dizájnos külsőt készíteni, de win7 alatt nem fut.)



2012. ápr. 30. 18:26
 1/1 netpapa válasza:

A Mediainfo-ból van win 7-re, ingyenes, magyar és frissít is, ha beállítod, igaz nem "dizájnos".

link:[url] [link]

2012. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!