Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Company of heroest hogy kell...

Company of heroest hogy kell crackelni ill pachelni hogy a tov is menjen de ne kérjen cdt?

Figyelt kérdés

Kérem kíméljenek az illegális windossal koperálók hogy vegyem meg stb

ha lenne rá pénzem megvenném


2012. ápr. 30. 14:43
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Oké. Én eredeti Windows-ról írok.

Menj be egy boltba és vedd meg...

Amit meg nem engedhetek meg magamnak azt nem lopom el. Ráadásul egy luxuscikkről beszélünk, nem pedig a létfenntartáshoz szükséges dologról...

2012. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves első nagyon sokat ugyan nem segítettél de elmondhatod a wined eredeti de a hozzá való world, nero, stb ugyan úgy warez


biztos nem minimálbérből élsz ha mégis a kutya nem hiszi el hogy a válaszod helytálló


még mindig értelmes válaszra várok


köszönöm

2012. máj. 2. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az opposing fronts akkor ki kell lőni a szerverrel való kommunikálást a Windows mappában a system32 mappában, pontosan már nem tudom hogy hol, de van róla leírás.
2012. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pj0tr ***** válasza:

Kedves kérdező.

A microsoft office csomagom is eredeti, írásra pedig az ingyenes ashampoo-t használom.

A WoWom is eredeti és a Starcraft 2-m is eredeti. Sőt a hl2-m is origi.

A star wars-ra viszont pl sajnálom a pénzt, és így nem is játszom vele.

2012. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem eredeti és minden megy mindig.A Company of heroest-et meg én sem tudtam megoldani bocsi.
2012. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!