Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tudnátok...

Milyen programot tudnátok ajánlani ehhez a problémához?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet menüvel, mindennel együtt. Sajnos, ebben benne vannak a figyelmeztetések is, de ezeket szeretném kiszedni onnan úgy, hogy a menü és minden egyéb megmaradjon. DVD Shrinkkel próbálkoztam, de azzal nem ment. Tudnátok valamit ajánlani megoldásként? Köszönöm!
2012. ápr. 27. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha külön VOB fájlban vannak, akkor talán azt kicserélhetnéd teljesen azonos formátumú, de 1 másodperc fekete képernyőt tartalmazó fájlra. Mondjuk utána az IFO-ban sántítani fognak a dolgok, de ha utána újrakódolod Nero Recode-dal, akkor az esélyesen helyreteszi. Vagy ha külön PGC, akkor akár IFO-van együtt is cserélhető. Talán.


Mindez csak javasolt kísérlet, nem tudom, működni fog-e. Próba szerencse. Én mondjuk inkább benne hagynám, nem vacakolnék. Ha leveszed a PUO-kat, akkor át lehet ugrani őket.

2012. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :) Esetleg van valami ötleted vagy ötletetek arra, hogyha egy 2 lemezes DVD-n ketté van vágva a film, de nekem van egy sokkal jobb minőségű példány ugyanabból a filmből egyben, és szeretném rátenni DVD-re úgy, hogy a menü és az extrák is megmaradjanak, akkor mit tehetek?
2012. ápr. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!