Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az automatik...

Miért nem működik az automatikus lejátszás?

Figyelt kérdés

Amikor berakok egy lemezt a meghajtóba (többnyire DVD-t), akkor általában mindig rá szokott kérdezni az elvégzendő műveletre. Azonban most valamiért ez nem működik. Már néztem a sajátgépben az automatikus lejátszás beállításait, és ott úgy van megadva, hogy mindig kérdezzen rá, de semmi. Beírtam futtatásba, hogy gpedit.msc, rámentem a Felügyeleti sablonok, Rendszer azon belül a(z) Automatikus lejátszás kikapcsolás részre és ott azt láttam, hogy nincs konfigurálva. Tehát az nem okozhatta. Biztonság esetére le is tiltottam, de semmi. Amikor egy filmet szeretnék lejátszani és mikor jobbklikkel rámegyek a meghajtón, hogy a powerdvd-vel játssza le, ezt a hibaüzenetet kapom: " A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Adja meg a társítást a Vezérlőpult Mappabeállítások alkalmazásával."

Tudna valaki segíteni?



2012. ápr. 27. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítettél mostanában VMWare-t?
2012. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen a rendszer
2012. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windows XP a rendszerem és még nem telepítettem VMWare-t.
2012. ápr. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!