Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Playerben hogy...

Windows Media Playerben hogy állíthatnám át egy film nyelvét? (bővebben)

Figyelt kérdés
Töltöttem le sorozatot, és először mikor elkezdtem nézni, egyszerre adta angolul és magyarul. Aztán a bizonyos oldalon a GYIK-nél írták, hogy a Windows Media Player gyakran keveri a nyelveket, és hogy nézzük valami másikkal (pl Homecinema...). Az lenne a kérdésem, hogy hogy állíthatom be, hogy angolul adja a WMP? Mert valahogy ott kell legyen, ha a WMP le tudja játszani, de a többi képes különválasztani...?!
2012. ápr. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen opció, akkor ott lenne kéznél, vagy egyáltalán megtalálható lenne.

A Microsoft a WMP-vel sem foglakozott sokat, ahogy az IE-vel sem, így a többi program jóval leelőzte tudásban.


De ha mindegyik válasznál más programot ajánlanak, és nem tudják hogy lehet megoldani WMP-ben ezt (mert valószínű hogy nem is lehet), akkor miért nem próbálsz inkább ki egy másik lejátszót?

2012. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondták, hogy nem lehet megoldani, annyit írtak, de nem fórum, csak összegyűjtöttek kérdéseket, gyorsan válaszoltak is rá, tehát nem személyes kérdés volt, csak írták, hogy más lejátszóval kéne próbálkozni, és nekem ez volt szimpatikus a gépemen. De azt is szívesen veszem, ha ajánlatok valami lejátszót, amivel lehet angolul is nézni... Nem szeretném újra letölteni, annyira nem érdekel, csak jó lenne angolul is megnézni, legalább gyakorolnék, és valahol tényleg ott kell lenni annak a nyelvnek, ha a WMP megtalálja, egyszerre játssza mindkettőt, de a többi külön tudja választani..
2012. ápr. 27. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, átírtam párszor a választ, és kitöröltem az ajánlás részt.

A legtöbben ezeket ajánlják: VLC, Media Player Classic, KmPlayer.


Ezek már képesek értelmezni a több hangsávot úgy, hogy csak azt játsszák amelyiket te akarod. Többnyire a választást úgy lehet megoldani, hogy a lejátszóablakban a videó nézése közben jobb klikkel kattintasz és a felugró menü hanggal kapcsolatos lenyíló almenüiben kiválasztod hogy melyik szóljon.

2012. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚ sikerüüüült:) Köszönöm szépen:) Itt az idő újranézni mind az öt évadot:DDD Köszönöm:DD
2012. ápr. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!