Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges, hogy windows 7...

Lehetséges, hogy windows 7 telepítésénél csak egy meghajtót formázzam, Pl: a "c"-t mert ugye nekem kettő van a "D" is merevlemezt jelöl?

Figyelt kérdés
Telepíteném a win7-et de nem nagyon értek hozzá, és nem szeretném elrontani a gépem... Van ugye a két parcellám, és úgy szeretném telepíteni hogy a helyilemezC tartalmát törölje, és azza a meghajtóra tegye, a D pedig maradjon érintetlenül...

2012. ápr. 27. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A telepítés során amikor elérsz ahhoz az ablakhoz, hogy kiválaszd melyik partícióra kerüljön a rendszer, a C-t kijelölve az ablak alján felsorolt menüpontok közül a formázást választod, majd a formázás után ugyanazt a partíciót jelölöd ki a telepítés helyének.


Így a D marad, ahogy volt.

2012. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2012. ápr. 27. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanám, hogy ne a betűk hanem a méret alapján formázz, mert ha a telepítő esetleg felcseréli a betűzést, akkor az szívás :)))
2012. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom, miért cserélné fel, de m1. Meg am ugyan akkora a két rész.
2012. ápr. 29. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolt, hogy nem biztos hogy a betűjelet fogja kiírni, hanem csak azt, hogy van X méretű és Y méretű partíció, még lehet növekvő sorrendbe is teszi. Ha mondjuk mindkettőnek ugyanaz a mérete, nem fogod tudni hogy melyik a C vagy D.
2012. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert én már jártam úgy, hogy "C" és "D" partícióm volt és a "C" -n volt az oprendszer. Boot telepítő és beadta úgy, hogy a "C" volt a telepítő szerint az én "D" és fordítva. Mérete alapján kiderült. Ha meg egyforma a két partíció akkor pláne vigyázz, mert nem biztos hogy azt formázod majd amelyiket te szeretnéd...
2012. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahha ok köszi a kommenteket, tom h melyik a nagyobb :D
2012. ápr. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!