Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefeild play4free...

A Battlefeild play4free teljesen ingyenes vagy van benne ami nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga a játék teljesen ingyenes. Bár én nemrég töröltem le, de annyi még megvan, hogy fizetés nélkül maximum 2 karaktered lehet, alap felszereléssel.


Viszont minden fegyver, felszerelés, stb fizetős, a játékban lévő Battlefunds-okért tudsz vásárolni - amiket természetesen előtte meg kell vásárolni.


Bár a mérkőzések után kapsz Ezüst Battlefund-ot, és vásárolhatsz is belőle, elég sokat kell összeszedni belőle, és a tárgyakat csak korlátozott ideig használhatod.

Véglegesen csak Arany Battlefund-ért tudsz bármit is vásárolni.

2012. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikrotranzakcióraa épül a játék, tehát ha valamiből jobb kell, fizetned kell...de sztem nem olyan vészes.


Alap fegyver tényleg nem nagy szám, de el lehet vele puffogtatni, és a kapott ezüst érmékből lehet venni 1-1 jó fegyvert 1 napra. És mostanában vannak ilyen napi nyerőkártyák, és minden napra lehet nyerni cuccot, ha mákod van ki lehet fogni jó fegyvereket.


Én 15-6 szintnél tartok, ha a kezembe jut egy jobb fegyó, akkor simán benne vagyok általában az első 3-ban. Plusz egyes pályákon járművek is vannak, és ha jól vezetsz helikoptert/tankot (és persze nem viszi el előled más) akkor nagyokat lehet kaszálni.


Pozitívumok a játékban hogy sokan játsszák, folyamatosan javítgatják, és a Battlefield 2es pályák vannak benne. Grafikára nem egy nagy dolog, de legalább szépen fut, és elég élvezetes.


Ami hátrány, hogy néha összerak vegyesen a 25-ös szintűekkel, akik elp.csáznak rendesen, bár azért nem vészes. Tulajdonképpen egy nagy köcsögség van, amikor fizetősök megvesznek sörétespuskákak (USAS, stb), amik ellen kb esélytelen vagy a gyalogos harcokban...


Igazából próbáld ki, simán jól lehet nyomni ingyen is :)

2012. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!