Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Android emulator-t...

Milyen Android emulator-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már töltöttem le párat igazán eddig a bluestacks jött be de elég lassan megy(a gépem is elég szar már), nem tudnátok valami olyat mondani ami gyorsan megy és akadozás nélkül lehet rajta angry birds space-t és fruit slice-t illetve veggie samurai-t játszani.Meg persze sok egyéb mást.

2012. ápr. 26. 20:33
1 2
 1/18 gepzene ***** válasza:
VirtualBox, Android x86 eee, 3d gyorsítás engedélyezett, video ram 256M, és rendes VGA a gépedben.
2012. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az nem jó, már próbáltam de játszhatatlanul lassúak az appok.256MB VGA-m van.
2012. ápr. 27. 19:35
 3/18 gepzene ***** válasza:
Éppen felrakható natívan is, csak egyelőre nemigen lesznek driverek.
2012. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hivatalos oldaláról töltöttem le teljesen natívan, de úgy is qrva lassú.
2012. ápr. 27. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Bluestacksnél jobbat nem találsz, az Android x86-al meg ott a gond, hogy x86 architektúrára épül, nem ARM-re. Persze, ha ARM-re épülne, nem is futna. x86-ra meg sok programot nem adtak ki, csak ARM processzorra. A Bluestacks ARM CPU-t emulál, cserébe viszont rosszabb a teljesítmény. Ez leginkább a fizikai processzorod teljesítményén múlik, úgy tudom a Bluestacks nem nagyon tud profitálni a GPU-ból, lehet, hogy ebben tévedek.

Van még az Android SDK emulátora, de az 5x-10x lassabb, mint a BlueStacks.


Sajna fejlesztened kellene a gépeden, vagy egy Androidos eszköz kellene.

2012. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már gondolkodom pár androidos készüleken, valamikor júniusban szeretnék venni valamilyet a sz.napomra, majd meglássuk,ha lemegy egy kicsit az ár a SE Xperia Mini Pro-nak lehet olyat veszek.
2012. ápr. 27. 23:13
 7/18 gepzene ***** válasza:

Az x86 nem jó? Nem sok programot adtak ki rá?


Az Android platformfüggetlen kódot futtat, az x86 nagyobb teljesítményü, a nyavalyás google takarja a market nagy részét az x86 változatban, ez a helyzet.

2012. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 gepzene ***** válasza:
Na, kicsit utána néztem, az alkalmazások kb negyede tartalmaz natív kódot is, ami más platformon emulációval fut. Gondolom 3d-hez semmi köze, inkább a kamerás varázslások és más olyan feladatok követelik meg ezt, ahol kell a sebesség, de nincs rá célhardver. Desktopos Android rendszer esetében ritkán jön szóba asszem.
2012. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A Lényeg hogy a játékok azon játszhatatlanok, úgyhogy mondj mást amit esetleg megéri.
2012. ápr. 28. 17:57
 10/18 gepzene ***** válasza:

Egyértelműen a graf. gyorsításon múlik, amit virtualboxban lehet engedélyezni, bluestacks majd nagyon jól akarja mire kész lesz, natívan pedig támogatott vga kell alá, lehetőleg támogatott csipkészleten, és jó lenne hang is...


Chrome bővítményként létezik Angry Birds is, talán van még játék azon kívül.

[link]

2012. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!