Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Generic JS vírust ismeritek?

Generic JS vírust ismeritek?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes,miket csinál,hogy lehet megszabadulni tőle?

Köszi!


2012. ápr. 25. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engedj rá egy vírusirtót mást nem nagyon tehetsz. Ez egyébként egy malware vírus avg megmondja menyire veszélyes és ha kell ki is tudod vele irtani.
2012. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már lefuttattam,nem látja.

Hogyan tudom letörölni az egész C meghajtót és újratelepíteni ha van rendes hivatalos Win 7 rendszerlemezem?

2012. ápr. 25. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Generic = általános

JS = Java Script

Valami letöltött honlapon lehet ilyen, és nem egy konkrét vírus, hanem egy általános, vírusnak tűnő dolog. Pontosan hol találsz ilyet? Lehet vakriasztás is...

2012. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg van!Megnéztem a vírusírtó előzmény mappájában és valóban ott van hogy tegnap fogott egy trójait.Aztán be is ugrott hogy tegnap kiírta hogy behatolót fogott és kérdezte hogy törölje-e én meg leokéztam.

De ma az tünt fel hogy alul mindig megjelenik egy ablak hogy meg akarom-e nyitni ezt a generic js valamit.És amikor erre rákerestem a neten,akkor dobta ki hogy ez ilyen malware,amit írtatok és hogy a trójaiakhoz tartozik.


De akkor ezek szerint nem tudta törölni,ha még fel-fel ugrik.Szívesen újratelepítem a C-t,az a biztos,csak nem tudom hogy kell tötölni,hiszen ha a gyári rendszerlemezt beteszem,akkor csak javítást csinál úgy emlékszem.

Mit,hogy csináljak szerintetek?

2012. ápr. 25. 10:52
 5/11 A kérdező kommentje:

Letöltöttem az AVG-t is és az sem látja.Ellenben sokszor megjelenik alul a panel hogy meg akarom-e nyitni a

search pont etargetnet pont comot...

2012. ápr. 26. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Bootolj be a lemezről amin a win7 van a telepítő magyar végig vezet az ujratelepítésen ha vegzett rakd fel mindenhez a drivert és kész. (Első vok.)
2012. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Figyelj,megcsináltam amit mondtál,a rendszerlemezről bootoltam,aztán újratelepítettem az egészet arra a partícióra ahol eddig is volt az op.rendszer,a többi partícióhoz nem nyúltam.

Most bekapcsoltam a gépet és böngészés alatt megint megjelent alul az a kérdés hogy meg akarom-e nyitni azt az oldalt?

Most akkor ez mi?

2012. ápr. 27. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Közben jött nekem is. Az etargetnet.com egy hirdetési oldal, mint a Google adsense és társai. A weboldalon beleteszik a linkjüket, és a megjelenésért és/vagy a rákattintásért pénzt kapnak az etargetnet-től. Ez a generic.js egy hozzájuk tartozó, valószinűleg rosszul #include-olt dolog, mert IE9 alatt nekem is sokszor meg akarja nyitni. Persze az IE9 inkompatibilitása miatt is lehet (Firefox-szal nem jött még). Nem vírus.
2012. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:)))) Hát igen,nem hiába mondják hogy a tudás hatalom :)

Köszi,nagyon jó vagy,most nagy kő esett le a szívemről :)


Csak ugye ennek a megjelenése nálam pont egybe esett azzal hogy pont fogott egy trójait és azt hittem ez annak a "maradéka".

És akkor ezek szerint igaza volt az AVG és a win7es víruskeresőnek hogy nem volt trójai a gépen.

Nem baj,azt hiszem nem árt amúgy sem újratelepíteni időnként.Akkor tettem rá az Exp9et is,de gondolom ami a formatálás elött volt,az is 9 lehetett már,hiszen mindig frissíti magát,nem?

A lényeg hogy nem vírus :)

Köszi a segítséget!Ha van valami fejlemény,írj!

2012. ápr. 27. 11:25
 10/11 A kérdező kommentje:

Update:

Felraktam egy gyári CD-s játékot,amit nem hajlandó elindítani(2 napja még jól ment) és azt írja ki hogy Error,generic...

2012. ápr. 27. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!