Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok Colin McRae:DiRT...

Nem tudtok Colin McRae:DiRT CD-key-t?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vedd meg... ha még arra se vagy képes, hogy beírd a google-be akkor tényleg meg sem érdemled... gáz másolt játékkal játszani, de végülis ez a magyarmentalitás...
2009. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

már bocs de.. az embernek néha kajára sincs pénze nem hogy 10.000 ft-os játékokat vegyen magának... :( és az ember ha már megteheti akkor mért ne szórakozzon?

am google-ba beírod h colin mcrae: dirt cd key és kidobmillió találatot!


bocs az offért..

2009. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Dymo ***** válasza:

használd a google-t -.- a legjobb torrent és jelszókereső XD


az uccsónak : gáz,gáz, de vazzeg ha nincs 10k lóvém hetente újjat venni,akkor mit csináljak? ami eredeti játékot vettem egy se érte meg annyiért utólag,sőt.... ( na jó,egy igen,a C&C 3, az fasza volt :D de pl az UT3 egy kalap fos,500 forintot nem adnék érte,kár hogy megvettem)

2009. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénze, várja meg amíg lemegy az ára annyira, hogy elérhető legyen számára
2009. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Dymo ***** válasza:
Igen? és akkor várjak egy játékra másfél-2 évet hogy elfogadható legyen? Bőven elég fejleszteni a gépet árilag. És nem csak egy játék szokott tetszeni, és nem mindig már 2-3 éves játékokkal játszana az ember,amikor már multizni sem lehet mert senki nem játszik már vele
2009. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

21:18-nak akkori uccsó voltam.. figyelj nem értem a kérdésed szerintem úgyanarrl beszélünk :)


"várja meg míg lemegy az ára"

ember figyelj a mai játékok kijönnek 12.000 ft-s bolti árral kb. és akkor várjon mindenki 1,5-2 évet azért hogy megvegye... felhozok egy példát.. van valami amit nagyon szeretnél de olyan áron van hogy nem engedheted meg magadnak.. és akkor adódik egy olyan lehetőség hogy ingyen megszerezheted... élnél vele?.. természetesen élnél vele..

2009. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most 990 FT Decemberi akcióban az 576-ban!
2009. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!