Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi autós játék kerestetik!...

Régi autós játék kerestetik! Hol találom meg gyerekkorom kedvenceit egy kis nosztalgiára?

Figyelt kérdés

még réges régen volt egy játékom, amiben ha ütés érte a kocsikat, ak a horpadások maguktól kikalapálódtak, és tele volt a játék pepsi reklámmal.


a másikban pedig fegyverekkel kellett lőni az ellent (rakéta, golyószóró, olaj, akna tb.), és lehetett benne tankolni egy benzinkútnál. ha vkinek mond vmit, ak arra még emlékszem, h a kocsi állapotjelzője a bal alsó sarokban volt (nem a death race-re gondolok, ez rendes 3D-s játék).


mind2 amilyen régi, annyira a kedvencemmé vált anno, és jó lenne újra előkapni ezeket :D


nagyon megköszönném, ha vki csak a nevüket megemlítené.


2009. jún. 21. 09:34
 1/2 anonim válasza:

Itt egy oldal, ahol vannak jó cuccok: [link]

Nézz szét, hátha találsz valami jót. Egyébként nem tudom melyik játékra gondolsz. Ha nagyon régen játszottál vele és azóta újabb géped van, akkor lehet hogy már nem is futna az a játék. Mert "túl jó a géped". De azért sok sikert hozzá! :D

2009. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kössz, az oldalt ismertem, meg még tudok pár hasonló oldalt, ezért ha csak a nevüket megmondaná vki, már az is óriási segítség lenne!

a gépem egy nagy szar, nem is szoktam játszani rajta mostanában, de ez a két játék mégis jó lenne felidézni a régi emlékeket a szünetre :D

2009. jún. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!