Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel meg...

Van olyan program amivel meg lehet tudni, hogy egy msn partnerem éppen kikkel beszél?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Hú erre én is kíváncsi vagyok! Mondjuk nem hiszem, hogy lenne, de olyan progiról már hallottam, hogy mutatja azt is, aki rejtve van fent. De mi a neve?
2009. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla, hogy létezne. Őszintén kicsit túlzásnak érezném. Mikor rejtetten megyek fel, az sem véletlenül van, és nem is tetszik, hogy a hozzájárulásom nélkül meg lehet nézni, hogy fent vagyok.
2009. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval! Belegondolni is szörnyű, hogy ne tudjak rejtve kapcsolódni, legalábbis fölösleges legyen. :D Az egy nagyon is szükséges és elengedhetetlen dolog a MSN-ezéshez!
2009. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szükséges dolog. Én sosem jövök fel rejtettben. Vagy MSNezek, vagy nem. Ha valaki rámír, akivel nem akarok beszélni, akkor írok neki egy pill-t, és nem szólok hozzá. Teljesen felesleges dolog a rejtett kapcsolódás. Ott azért még nem tartok, hogy a haverjaim elől bújkáljak. Aki elől meg bújkálnom kellene, hamarabb letörölném, vagy tiltanám.
2010. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!