Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Train Szimulatorba...

A Microsoft Train Szimulatorban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Még Régebben volt egy integrált 64mb-os videókártya a gépben akkor még jó volt a játék most nem rég vettem egy Ati Radeon 2400Pro-s 512MB-os videó kártyát feltettem a játékot CD-ről ,mert korábban kiírtam hogty meg legyen rendesen fel telepítette és mikor inditom a játékot a menü üres magyarul nincs betü se angol sem pedig magyar a játék maga elindúl mert meg jegyeztem hogy kell.Vagyis üres kockákat látok a münben csak ha vki tud segíteni?
2009. jún. 20. 09:41
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg felrakni még 1x vagy keress hozzá kiegészítés amit rátelepíthetsz.. szerintem nem a videó kari miatt van..
2009. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ceri ***** válasza:
Más játékok működnek?
2009. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most minden játék működik meg próbáltam töbször is fel rakni nem jártam sikerrel.Uninstalláltam az 512mb-os ati videó karit és a 64 mb-ossal meg jó,mindent lehet látni na ez hogy és miért lehetséges?
2009. jún. 21. 06:03
 4/4 ceri ***** válasza:

A játéknak nem tetszett a VGA-d, vagy annak a driver-e.

Régi a játék, nem lenne sokkal szebb az ATI-val sem. Érdemes lenne patch-et keresni a Train-hez, hátha....

2009. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!