Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működik az eMule? Mire jó?

Hogyan működik az eMule? Mire jó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy azzal töltöttek le ilyen nehezen beszerezhető videókat, de hogyan? Én nem értek ehhez.
2009. jún. 19. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
P2P alapú fájlmegosztó. Lassúbb a torrenthez, dc-hez képest, viszont ritka dolgokat csak innen tudtam beszerezni valóban. Egy jó leírás>>> [link]
2009. jún. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én használom a progit, valóban sok ritkaság van fönn a rendszerben. azért lassabb a torrentnél, mert nem csak úgy ukkmukkfukk töltögetünk egymástól, hanem sorbanállás van az adott fájlt osztó felhasználókhoz. a sorban előrébb lehet jutni, ha 1. tökéletesen be van állítva a progi, és nincsen tűzfalhiba -> na ezt nekem még nem sikerült elérnem :D, 2. sokat osztasz meg, és tőled is töltött már az, akinél épp sorbanállsz. ebből következik, h a dolog lassan indul, de idővel begyorsítja magát, hiszen egyre több ember tölt tőled, ezért te is többtől tölthetsz többet, ezért megint többen kapcsolódnak hozzád estébé. türelmet igényel, volt, hogy reggel bekapcsoltam, és sokezervalahányadik voltam, és estig nem is jutottam töltéshez XD
2009. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam a portot beállítani de semmi nem jó neki... nem értem...engedélyeztem a routerben, a tűzfalon is és mégse jó. Ilyenkor mi van?
2009. jún. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!