Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jól írtam ki XBOX 360-ra a...

Jól írtam ki XBOX 360-ra a játékot?

Figyelt kérdés

Miután kiírtam találtam benne egy AUDIO_TS és egy VIDEO_TS mappát.

A VIDEO_TS-ben van (PUB,IFO,VOB) fájlokok.

Ami összesen 4,60 MB


Jól csináltam? Ha nem akkor hogy kellene?


2009. jún. 19. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, DVD videó fájlok a játéklemezen?


Tulajdonképpen milyen fájlokat akartál kiírni (milyen kiterjesztésűek) és milyen programmal?


Általában ha leszedsz internetről XBOX 360 játékot akkor van egy .ISO fájl (képfájl) és van egy .DVD fájl (információs fájl).


Ezeket pl. ImgBurn-nel ki tudod írni.

Leírás:

[link]

Program letöltése:

[link]

2009. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ImgBurn-nel.


És a .dvd fájlt írtam ki.

2009. jún. 19. 22:02
 3/11 anonim válasza:

szia


xbox 360-ra ha teheted csak Verbatim DL lemezt vegyél mert a többi elrontja a géped.. letöltöd a játékot kicsomagolod kapsz két filet egy 4-7gigásat és egy pár byte-ost letöltöd a clone cd 4.0.6. vagy 4.6 -os verziót a netről berakod a lemezt kiválsztod hogy kiirás lemezképfile-ból és megkeresed a gépen az iso filet és 1x maximum 2x sebeséggel kiírod de semmiképpen sem nagyobb sebességgel mert az nem nagyon játsza..

2009. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mit kel kapjak a DVD-n miután kiírtam?
2009. jún. 20. 13:53
 5/11 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémám. kicsomagolás után 3 db fájlom marad.Audo ts, video ts,Ssystemupdate,de ezek csak 75-80 Mb nagyságuak. Kérdés .Mi a tehendöm?
2009. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia, itt minden van

[link]

2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia!Nekem is ez volt a problémám, de beszereztem egy activator.iso dvd-t és minden írott játék előtt behelyeztem!A gooogleben is kereshetsz rá mert százezer találat lessz
2010. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon egyszerű Alcohol 120% ˙(én ezt szoktam használni) és képrögzítés varázsló ott beilleszted az ISO fájlt tovább kiválasztod hogy (4*esen írja)és aztán pedig tovább és ha kész akkor mehet a játék remélem hogy tudsz majd vele játszani.
2010. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem is ugyan ez a problémám :(

kicsomagoltam a Winrar file-t és kapok egy 79, valamennyi mega nagyságú file-t. Na most akkor kikell csomagolni és utána mappástol vagy az nélkül????

2012. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jó a NERO???
2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!