Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp-re feltudom tenni a Vista-s...

Xp-re feltudom tenni a Vista-s Movie Makert?

Figyelt kérdés

Még vista alatt csináltam 2 videót, aminek a projekt fájlját nem tudom megnyitni az xp-s MM-el, ezért is kellene vistás!

Honnan lehetne letölteni?


2009. jún. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag igen, de én még nem próbáltam. MM 2.6-ot magyarul is telepítheted. [link]
2009. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...ez lemaradt MM2 Xp alá... [link]
2009. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán probáld meg ezzel: [link]

Adok egy tippet:máskor amikor videot készitesz MovieMaker-rel,a szerkesztés végén, a mentésnél beállítható, hogy milyen minőségben, méretben stb, mentsen. Itt az "egyébb beállítások" -at kell választani, majd a legördülő menüben vannak a lehetősége, hogy milyen célra szánod a videót. Ha asztali játékoson akarod nézni, akkor a DV-AVI (PAL) formátumot kell választani, ami AVI fájlt fog eredményezni.

2009. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves 3. válaszadó!

a linket köszi, de tudom, hogy hogyan lehet videó formátumba menteni, ez meg is történt, de a projekt fájlt a további szerkesztés céljából mentettem, mivel sokkal kényelmesebb, mint kész videófájlt átszerkeszteni!

2009. jún. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!