Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adat dvd-t írtam a Nero...

Adat dvd-t írtam a Nero programmal. Miért írja fel hibásan mi lehet a gond? Lent bőven.

Figyelt kérdés
Youtube-ról letöltöttwm a videókat,fornat factorival átalakítottam avi-ba,ffotputból kiírtam dvd-re.Van amelyik,jó,de több mint a felét le sem játsza a dvd.Data error-ezt írja ki.Van amelyik kétszer van rajta,mit csináltam rosszul?Memorex DVD+R
2012. ápr. 17. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szimplán annyi hogy a program csesz el valamit benne ugyanis nekem sem megy ha filmet konvertálok vele át. Csak nálam nem DVD-nél van a gond hanem pendrivenál.
2012. ápr. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csutak_Balazs válasza:

Próbáld meg más programmal átalakítani. Én Youtubedownloadert használok az átalakításhoz és működik...

A DVD is lehet hibás.. Amúgy a gépen DVD-ről megy-e ?

Ha az átalakított file megy a gépen, de a lejátszón nem,a DVD viszont egyiken sem akkor valószínű, hogy a DVD az oka. Ha a gépen működik a lemez, de a lejátszón nem , akkor szerintem olyan hibákról lehet szó amellyel a gép megbirkózik valahogy, a lejátszód viszont nem képes rá.

Szerintem cserélj átalakítóprogramot, és ha úgy sem megy akkor lemezt is.

A problémád kiszűréséhez megpróbálhatsz egyebet is megírni csak úgy próbából, esetleg az íróddal is lehetnek gondok ( ezt nem igazán hiszem ).

Sok szerencsét a hibakeresésben !

2012. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.a gép viszi,úgy látom csak a dvd nem.oké akkor próbálkozom.sokat segítettél.
2012. ápr. 25. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!