Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az ideálisabb az XP...

Melyik az ideálisabb az XP vagy Vista?

Figyelt kérdés

Van egy :.Fujitsu Amilo PI 2530.: laptopom (SATA-s a Winchester csatlakozója).

Ha beteszem az XP telepítő lemezt fel sem ismeri az egészet.Elvileg Vistára van tervezve. Mit állítsak át, hogy felmenjen rá?


Ezen kívűl pedig szeretném kérdezni, hogy jobb-e egyáltalán ha az XP van rajta?Lesz-e lassabb valami?Mert ugyebár a SATA-t IDE-re kell kapcsolni valahogy, ha jól tudom, de ez az első kérdésem is...


Köszönök minden választ.


2009. jún. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
win7
2009. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fenét :D


A BIOS-ban van valahol ilyen SATA mode ahol az AHCI-t IDE-re kell állítani. Így úgy fogja felismerni a vinyót mintha IDE csatlakozású lenne, és az XP is felmegy gond nélkül. Viszont az XP drivereket össze kell hozzá szedni (elvileg a gyártó oldalán van). Ezekkel óvatosan! :)

2009. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A windows vista service pack 1 nélkül instabil,és sokkal több memóriát zabál,de a sp1-el egy szinttel jobb.Ennek ellenére,a windows xp-t ajánlom.
2009. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is csak az XP-t tudom ajánlani egyenlőre, vagy ha nem zavar az, hogy még csak RC béta, akkor a Win7-et, ami tulajdonképpen a vista-t és az xp-t egyesíti.

Én is fontolgatom, hogy felteszem

2009. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Windows XP SP3 most a legjobb, aztán ha végleges verzió lesz Windows7-ből, akkor majd azt tedd fel.
2009. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Win7 mindenképp. Az RC nálam stabil eddig (kb egy hónapja csak azt használom), gyors, és szép is. Magyarítás van hozzá vhol, de én hagyom angolul.
2009. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még azért nincs olyan nagy szoftver támogatottsága a Windows7-nek, én mindenképpen megvárom a végleges verziót, addig marad az XP SP3.
2009. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem XP.
2009. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!