Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win xp mod win7re?

Win xp mod win7re?

Figyelt kérdés

ez a hibaüzenet ugrott fel a program telepítése előtt, ez azt jelenti hogy a procim nem képes kezelni a winxp modot?

[link]



2012. ápr. 15. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:
reggel óta ezzel szenvedek... köszönöm hogy figyelnek a friss kérdésekre...:(
2012. ápr. 15. 10:50
 2/3 ejbenjaro ***** válasza:
Kedves Kérdező, első körben rossz kategóriában tetted fel a kérdésedet (ez ugyebár nem programozás, mert nem te akarsz kifejleszteni a probléma megoldására egy saját programot). Másodsorban a hibaüzenet elmondja, hogy mi a baj. Ha benyomtad volna a hibaüzenetet pl egy google translate-be már előrébb lennél. A lényeg, hogy a Virtual PC-nek, amiben majd az XP fut, olyan processzor illetve számítógép kell, ami hardveresen is támogatja a virtualizációt. Olvasd el milyen konfiguráció kell a Virtual PC működéséhez, a hibaüzenetben jelzett linken. Ha végképp nem megy, akkor legrosszabb esetben még mindig feltelepíthetsz egy VirtualBoxot, vagy egyéb ilyen jellegű programot a gépedre, ami alá telepíthetsz egy Windows XP-t. Esetleg, ha megírod, hogy miért, milyen program futtatása miatt van szükséged az XP mód telepítésére lehet tudnak a válaszolók bővebb információt is adni, vagy egyéb ötleteket.
2012. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a google translate-val pedig nagyon elégedett vagyok, eddig nem is tudtam erről a fordítóról:)

A programok, amiket futtatni szeretnék a Dungeon Keeper 1 és 2. Azóta nem piszkáltam bele a gépbe, csak letöltöttem és kiírtam egy teljes winxp sp3 bootolt CD-t. A hétvégén újra nekilátok.

2012. ápr. 18. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!