Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem kapcsolodik a Total...

Miert nem kapcsolodik a Total Commanderem az FTP tarhelyhez?

Figyelt kérdés

Hello

Nekem az a problemam, h eddig a Total Commandert, pontosabban az Ultime Prime 4.7-et hasznaltam FTP-hez, foleg az EXTRA-hoz

de most nem akar kapcsolodni hozza

ezt irja ki: 550 ssl tls required on the control channel

es megkerdei h probalja ujra ezzel a nevvel/jelszoval vagy irok ujat, de hiaba nem kapcsolodik

vajon a Total Comanderrel lehet a baj vagy az EXTRA-nal???

nem tudja vki, hogy lehetne megoldani, de ugy h a TC UP-nal maradjak, nem szeretnek mas progit hasznalni, ez a progi mar a mindenem, meghalnak nelkule


2009. jún. 19. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez www.extra.hu oldalon próbálj belépni az azonosítóddal és a jelszavaddal. Ha itt sem sikerül, akkor nem a TC programmal van baj.
2009. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ott belep, azzal nincs gond
2009. jún. 19. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

FTP kapcsolódás / Szerkesztés

Itt pipa az SSL/TLS-hez. Ha azt írja, hogy kell az OpenSSL dll-je, letöltöd ezt: [link]

Van benne 2 dll fájl, azokat bemásolod a TC mappájába, így már működnie kéne.

2009. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajna ugyanaz, nem csinalt semmit a ked dll fajl
2009. jún. 19. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor töröld a kapcsolatot, és hozd létre újra. Ha végképp nem akar menni, írj a support@extra.hu címre, talán házon belül tudják, hogy mi a megoldás.
2009. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
probaltam torolni a kapcsolatot, meg a beallitasokat tartalmazo ini fajlt is, de semmi, azt hiszem csak az lesz, hogy irok nekik
2009. jún. 19. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám egy másik ftp kliensel
2009. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
epp itt a lenyeg, nem szeretnek masik FTP klienst
2009. jún. 19. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom volt, újratetettem a total commandert és egy gép restart után jó lett. Ezenkivül kaptam egy emailt a extra supporttól is mire figyeljek oda.
2009. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!