Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legue of Legends miért nem...

Legue of Legends miért nem enged be?

Figyelt kérdés

Regisztráltam és a játékot is letöltöttem de amikor be akarok lépni azt írja incorrect felhasználónév vagy jelszó amikor kérek új jelszót akkor volt h kiirta h nincs ilyen felhasználónév amikor meg engedte és új jelszót csináltam azzal is kiirta hogy incorrect jelszó vagy felhasználónév.

Mit kéne tennem hogy be tudjak jelentkezni??? A játékot elindítom akkor is ugyan ezt írja ki. Amikor emailre kérem el a felhasználónevet azt adja meg amivel én magam is próbálkozok szóval tuti nem az a baj. de mindig kér valami summoneres akármit amit nemnagyon értek.



2012. ápr. 13. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Az lehet a gond, hogy pl: USA-ra regisztráltál és EU-t szedted le..vagy fordítva..bizonyosodj meg róla hogy EU-ra regeltél és azt is szedted le...
2012. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!