Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy meghajtó kép...

Hogyan tudok egy meghajtó kép fájt DVDre kiírni, hogy azt egy DVD letudja játszani?

Figyelt kérdés
Egy torrent oldalról szedtem le egy filmet, amit kiszeretnék írni. Egyelőre még a a számítógépen sem tudtam lejátszani, de az nem is fontos. Meg lehet ezt valahogy oldani deamon tools nélkül? Ha igen, hogyan? Bár már olvastam itt hasonló problémákról, nem igazán értettem a válaszokat.
2009. jún. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Neroval elvileg kiírható a képfájl tartalma közvetlenül, és akkor kezelnie kellene a dvd lejátszónak is!
2009. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neroval simán cd/ dvd kép lemezre írása funkcióval
2009. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt már olvastam más kérdésnél, de nem kell ilyen nero vision essential-t használni(ami a nero egyik menüpontja)?
2009. jún. 18. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nérónál NéróBurningROM...első ablakot becsukni, következőn Cd-DVD író/Cd-kép felírás...

Vagy AshampooFree...ott sokkal egyszerűbb.

2009. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi, megpróbálom köszi
2009. jún. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!