Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat minden játék...

Miért szaggat minden játék mikor megvan a gépigény akár 2x is?

Figyelt kérdés

Üdv!Már kiborít, hogy egy játékkal sem tudok rendesen,szaggatás mentesen játszani!Most néztem meg a call of duty 4 MW gépigényét, és simán megvan az ajánlott is.Megszereztem a játékot, feltelepítettem, erre olyan nagy szaggatás van hogy elájulok.Lekellett vennem a grafikát minimumra, de ígyis rémálom játszani.Minden driver a legújabb,DX10-et használom, és minden háttérben futó alkalmazás be van zárva.

Pc-m adatai:

Processzor:Intel Pentium 4 2.99Hz 2 mag

Videokártya:nVidia GeForce 9400 GT 1Gb

RAM:3Gb

Operációs rendszer:Win XP szervizcsomag 3

Internetem:háát elég béna 2Mb/sec

Közben gondolkoztam, és szerintem az internettel lehet a baj.Nemtudom, de inkább tőletek kérnék segítséget!:)Előre is köszi a válaszokat, ez nagyon fontos lenne.



2012. ápr. 12. 17:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Víruskeresést futattál már?
2012. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a víruskeresőmet vagy 3szor, de nem talált semmit.
2012. ápr. 14. 22:50
 13/38 anonim ***** válasza:

Még az ugrott be, hogy próbáld úgy futattni, hogy lehúzod a netet, kikapcsolod a vírusvédelmet és úgy próbáld meg, meg lépj ki utorrentből (ha van), deamon toolsból stb.

Aztán ha meg így megy akkor egyesével kapcsold őket vissza, hogy megtudd meliyk lassítja.

2012. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Igen,ez nem is rossz ötlet..

Ezt egyszerűbben úgy csinálhatod meg,hogy letöltöd a Game Booster-t és ez minden felesleges progit leállít:

[link]

2012. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Game Boostert mindig használok.Azzal is szaggat.Minden háttérben futó cucc be van zárva, de ha az internetet kikapcsolom akkor nem fog menni a Multiplayer :S
2012. ápr. 15. 20:07
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad, hogy single is szaggat?
2012. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Az is szaggat, de az lenne a cél hogy a ulti menjen.
2012. ápr. 15. 20:44
 18/38 A kérdező kommentje:
multi* bocsánat :D
2012. ápr. 15. 20:45
 19/38 A kérdező kommentje:
Szerintetek elfutna a gépen a Mass Effect sorozat valamelyik része?Láttam youtube-on a játékról videót, és nagyon tetszős :D
2012. ápr. 16. 15:16
 20/38 anonim ***** válasza:
Az első biztosan, de szerintem a többi is.
2012. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!