Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném win 7 helyet az...

Szeretném win 7 helyet az xp-t telepíteni a gépemre! Ha újra telepítem és van wi-fi routerem azt újra be kell állítani?

Figyelt kérdés

a win xp-t szeretném a gépemre tenni mert win 7 lassú nagyon, az tudom hogy minden drivert újra kell telepíteni csak azt nem tudom hogy a wi-fi-t is? mert nem tudom beállítani és szakembert hívtam amikor megvettem mert nem bírtam vele. Megvannak a driverek mindegyik jó setup-ot elindítom és jó lesz. csak a hálózati driver nincs setup menü csak minden más és nem tudom hol kell elindítani hogy feltelepítsen mert régen ez volt a probléma.

gépem: fujitsu siemens alaplap, stb. jó kis gép csak mostanában akadozik a win 7 home premium.

3200 mhz proci, 2 gb ram, 250+40 gb hdd, 256 mb videó...

köszönöm segítségeteket!


2012. ápr. 12. 14:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!