Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Medal of honor allied assult-o...

Medal of honor allied assult-ot miért nem lehet átvinni?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után (kb. 6-7 év) most újra játszom a játékkal, de elakadtam egy résznél, és az istennek se tudom átvinni. Szó szerint lehetetlennek tűnik :(

Mission 3-ban a partraszállás után eljutottam a német bunker tövébe. 2 másik jenkivel kéne eljutni a lövészárokba, de mindig lelőnek, már vagy 1000-szer próbáltam. Pedig az életem 86 és easy-ben próbálom. Futok a lövészárok felé, de az utolsó méteren meghalok. Ha lemegyek a bombakráterbe és felveszem a springfield-et és kilövöm a német géppuskást, 2 másodperc múlva odamegy egy másik német katona. Én vettem selejtes játékot, vagy ez a probléma másnál is jelentkezett? Mit lehet tenni?


2012. ápr. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Anno én is sokat szenvedtem itt,én kiértem a vízből és mindig "tartottam pihenőt" amíg a tűz lecsillapodik pár mp-re majd továbbmentem és így eljutottam oda ahol fel kell venni a springfieldet,de ott nekem semmi baj nem volt,megcsináltam amit kellett és mehettem,sajna többet nem tudok mondani :S
2012. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
par eve en is ugyanott szenvedtem, mar ki akartam torolni a jatekot es a 12 eves ocsem 4-5 probalkozasra atjutott,
2012. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha végképp nem tudsz mást csinálni, akkor cheatelj! én nem szoktam, játszottam vele, tetszett, de ha már unalmadban próbálkozol, akkor írd be a panelba, h 'dog' asszem ezt kell. de ha nem megy, akkor próbáld úgy, h 'god'
2012. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hova kell írni?
2012. ápr. 11. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
kérlek szépen, általában megnyomod a sift es 0 kombináciot, er előjön a képernyő tetején egy panel, oda kell beírni
2012. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beírtam, de nem történik semmi. Lehet, hogy rossz helyre írom? Hol kell írni a menüben (abban az iroda szerűségben), vagy a játékban? Lehet, hogy ki kell lépni és újraindítani a játékot, vagy új játékot kell kezdeni? Bocs a sok hülye kérdésért, de nem vagyok egy számítógép zseni!
2012. ápr. 11. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A játékot indítsuk a következő módon (jobb egér az ikonra és a Cél (Target) sorba egésztítjuk ki):

MOHAA.exe +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1. Ezután a játékban nyomjuk le a ~ gombot és írjunk:

dog - Sérthetetlenség

fullheal - Teljes életerő

wuss - Összes fegyver és max löszer

noclip - Átjárás a falakon

notarget - Játék verzió

fullhead - Gyógyítás

listinventory - A játékosnál lévő tárgyak

tele x y z - Koordinátákra ugrás

coord - Jelen helyzet

health - Jelen életerő

kill - Játékos megölése

giveweapon weapons/"weapon_name".tik - Az idézőjelbe a következő fegyverneveket írhatjuk:


colt45, m2frag_grenade, p38, steilhandgranade, m1_grand, kar98, shotgun, bazooka, panzerschreck, bar, mp44, thompsonsmg, mp40, springfield, kar98sniper

2012. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nincs hiba a játékkal egyszerűen úgy kell átalmenni hogy kilövöd a két gépfegyverest de gyorsan és míg oda ér a váltás addig átmész a másik árok-ba és ott ugyan ez csak ott már mikor elindulsz kicsit vigyázni kell mert sok a taposó akna !
2013. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!