Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek működik az I-doser...

Nektek működik az I-doser nevű program? Hogy kell használni hogy működjön? Ez a füles jó hozzá?

Figyelt kérdés
Már többel is próbálkoztam, mindet fejhallgatóval, bőr írószékben ülve, az alkoholtól hányingerem lett, meg enyhe szédülés (sötét szobában hallgattam, szóval lehet az a nagyon enyhe koordinációs zavar amiatt volt, mert sötét helyből világosba mentem). Valamint kipróbáltam még a marijuanaHQ-t is, ezt is ülve, fejessel, de világosban,semmi hatás. Valamint kipróbáltam a nitroust is, ettől egy nagyon NAGYON enyhe, inkább már-már beképzelt jókedv jött, max 1 percig. Szóval mit csinálok rosszul? több helyen ettől jóval erősebb hatást írnak. A fejhallgatóm egy philips shp2500-as, 10-22'000 HZ-ig tudja a hangokat. Szóval hogyan kell csinálni, hogy működjön is?
2012. ápr. 3. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Részben a placebo-hatás miatt vannak sokféle vélemények (aki kételkedik annál nem működik, míg aki beleéli magát, annál felerősödik az érzet). Ezt saját magadnak kell kitapasztalni, mert minden ember máshogy éli meg.
2012. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!