Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World Of Tanks! A játékhoz...

World Of Tanks! A játékhoz találtam skineket meg modokat amit olyan mappába kéne belerakni a játékon belül ami nem létezik! Létrehoztam a mappát beleraktam amit kell de úgy sem változik! Valaki mondja el hogyan kell instalálni ezeket!?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hosszú net keresgélés után találtam meg mert nekem sem akart működni.A megoldás a skinekre,ide másoltam a két dds fájlt amit letöltöttem és kicsomagoltam:C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.7.2\vehicles\german\G12_Ltraktor

Természetesen az utolsó 2 mappa a tankodnak megfelelő legyen.A mappa szerkezetet létre kell hozni.

2012. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem a megadott mappába a vehicle sem létezett!!

ja és mi az a Gl_leichttrakot! mondjuk ha a IS-hez akarok skint akkor vehicles/russian/Gl12_IS kell lennie a mappa nevének és oda a 2 db dss filet?

2012. ápr. 6. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

"nekem a megadott mappába a vehicle sem létezett"

Tudom ezért írtam hogy a mappákat létre kell hozni a res_mods mappában.A G12_Ltraktor egy tank.Ha az IS tankhoz akarsz új skint akkor menj a játék mappájába(nekem ahogy írtam C:\Games\World_of_Tanks) ott a res_mods mappában van egy verziódnak megfelelő mappa,abban csinálsz egy vehicles mappát,aztán russian mappát,azon belül egy R01_IS mappát, és ide másolod a dds fájlokat.

2012. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A játékhoz azért nem találtál skint mivel nincsen értelne mivel ha ezt megcsinálod hogy átrajzolod a mappádban akkor is cask te fogod igy látni és senki más.. de a játékban is lehet venni ilyen szinezést ( nem csak aranyért) de azok nem lesznek folyamatosak.
2012. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!