Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FlatOut2? Bővebben lent.

FlatOut2? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szereztem egy nem eredeti lemezt, amin 5CD mappa van, amit installáltam ahogy kell. aztán mikor el akarom indítani akkor azt mondja "please insert the original disk".

És nem fut. Már vagy 5ször megpróbáltam, windows xp kompatibilisra raktam, rendszergazdai jogosultságot adtam neki meg minden. Aztán installáltam egy ilyen microsoft (D-meghajtóra raktam, amin van 60gb szabad hely).

Jah, és Windows7-em van.


2012. ápr. 1. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A nem eredeti programokat mindig törni kell, hogy a rendszer hitelesként kezelje.

A játékoknál ezt a crackeléssel kell elvégezni: a telepítőlemezen lévő crack nevű vagy releaser nevével jelzett mappában lévő állományt vagy állományokat át kell másolni a telepítési mappába. A legtöbbször a gyökerébe, de ha egy almappába is kell, onnan tudod hogy jó helyen van, hogy az azonos név és kiterjesztés miatt a rendszer rákérdez a felülírásra, és ott igen-t kell nyomni, engedélyezni.


Valamelyik lemezen rajta kell hogy legyen a crack, de ha mégsem, akkor a gamecopyworld.com-ról letöltöd, és azzal crackelsz.

2012. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, de nekem 1 írott CD-m van, amin összesen 5 mappa van, és mindegyikben telepítő "CD1; CD2; CD3; CD4; CD5". Sajnos nekem nincs ilyen mappám amiket te felsoroltál :S. De nem baj, már szereztem egyet és patch-elni kellett, tehát megy WIN7-en
2012. ápr. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!