Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehetne olyan programot...

Honnan lehetne olyan programot szerezni ami megadott betűkből kiadja az összes lehetséges szó variációt?

Figyelt kérdés
Például megadom hogy A L M A , és ebből kiadná alam, amal, amla, lama, mala, aalm, stb. stb. Esetleg értelmes szavakat kiemelne. Gondolok itt például keresztrejtvényekre amikor összekevert betűkből kijön értelmes szó esetleg több értelmes szó is, vagy hasonló. Létezik rá valami direkt program, vagy programnak egy része ami erre is képes.Ha igen mi a neve?, Honnan tudnám beszerezni?
2012. márc. 31. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
2012. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos link, egy baja van csak értelmes szavakra keres. Például László -ból ki tudja rakni a szálló -t, de pl kirakható lenne belőle a "Lózsál" csak épen nem értelmes viszont működőképesen kimondható, lehetne kreálni belőle új nevet. Továbbra is várnék ötleteket.
2012. ápr. 1. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
GOOGLE A BARÁTOD vagy a tiéd nem?
2012. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben nem barátkozik a google.

nekem nem az kell, hogy kismillió lehetőség közül több órát töltsek böngészéssel és tesztelgetéssel kutatással míg végül mégse találok megfelelőt. Kimondottan olyan érdekel amit más valaki már használ és állítja, hogy igen ez az ami jó és működik.

Továbbá, valahogy elég gyér a válaszadás ahhoz, hogy olyan egyszerű lenne találni egy ilyet.


De ha már ilyen "hasznos" választ tudtál adni a kérdésre, akkor ennyi erővel megkérdezhetted volna TE a google barátodtól és válaszoltál volna konkrétan a kérdésre és nem csak kioktatni, hogy hogyan kellene.

2012. ápr. 13. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Na hogy válaszoljak a kérdésedre rendesen 2namot töltöttem keresgetéssel de semmi olyat nem találtam ami neked kell legfeljebb olyat amit az első válaszoló írt neked.Sajnálom hogy nem tudtam segíteni PASS.
2012. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rendben nincs kimondott program.

Nem hiszem, hogy nehéz lenne írni egy ilyen semmiséget a programozóknak.

Gondolok itt akár webes felületű javascript ,PHP egyéb más lehetősségre. Létrehoznak például jelszógenerátor scripteket is.

Én nem értek, hozzá, de nem hiszem, hogy bonyolult lenne írni egy olyan valamit ami megadott betűkből átrendezéséből kiadja az összes variációt.

2012. ápr. 17. 17:48
 7/12 tepertőkrém válasza:
100%
Az "anagramma" az szép szó, de amit keresel az a "permutáció". Rengeteg lehetőség van ilyen programokra, webes felületen is. Itt ez például 8 elemig (8 darab egységig)generál permutációkat, azaz max 8 beűs szóból, vagy 8 szófoszlányból akár. [link]
2013. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
xworder.com
2016. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Koszi,ezt kerestem en is!!! (csak tobb betuvel jobb lenne, meg ertelmes szavak felismeresenek lehetosegevel)
2017. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a programnak hol lehet hasznát venni amit keresel?

Csak kérdezem.

Én meg tudnám csinálni.

2018. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!