Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows hiba, mit tudnék tenni?

TomMunk kérdése:

Windows hiba, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Szóval, a win-em (amiről kapáskor nem tudtam, hogy tört) miután bekapcsoltam rajta a frissítést, rájött, hogy nem eredeti, és vásárlásra akar rávenni, kb. 15 percenként, kis üzenetekben. Ez elég zavaró, például egy játékban, ahová ez után nem lehet visszalépni, és minden nem mentett állásom elveszik. A fő kérdésem: mivel tudnám ezt orvosolni, vagyis konkrétan megszűntetni? Pl.: programokkal, vagy hasonló (INGYENES) dolgokkal. A válaszokat (de csak az értelmes, nem fikázó, okos emberektől jövőket) előre is nagyon szépen köszönöm.
2012. márc. 29. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy aktiválni kell a Windows-t. Ehhez van több féle program is, de ezt gondolom leírják utánam, mert én ehhez nem értek.
2012. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anno nekem ez xp-nél volt mert nem aktiváltam, csak az újratelepítés oldotta ott meg a problémát, de win7-re elég ha letöltesz egy loadert és felrakod, onnantól jó lesz (bár ellenőrzés után lehet hogy már késő, ha így is megmaradna az az ablak, telepítsd újra a windowst én amíg nem aktiválod a loaderrel addig nem engedélyezd a netet).

Windows telepítés után az első dolog mindig az legyen, hogy letiltod az automatikus frissítéseket, most is csak azért kéri valószínűleg az aktiválást mert engedted neki és rájött.

Szóval ezekre figyelj oda máskor és jó lesz.

2012. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Annyit még meg tudnnátok mondani, hogy leformázás nélkül újra lehet-e dobni a win-t? Mert elég sok progi van, ami telepítő nélkül van meg (steamról), és nem szeretném, hogy azok elvesszenek, mert elég gyenge a netem.
2012. márc. 30. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha a windowsal egy partíción van minden, akkor nem lehet, de ha egy külön partíción van csak a win, akkor igen.
2012. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!