Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám a Sims 3 telepítő...

Hogy tudnám a Sims 3 telepítő mappáit két 2 DvD lemezre bontani? Melyik mappákat tehetem át egy másik mappába amiket később a 2. lemezre írhatok majd ki?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt,mert magában az egész telepítő mappa 5,55GB és ez nem fér rá egy DVD lemezre így 2 DVD-re tudom csak ki írni,de úgy,hogy a későbbiekben is feltudjam hiba mentesen telepíteni a gépemre,kérem,hogy tényleg csak olyan írjon,aki ért ehhez és csinált már ilyet,hogy egy nagy terjedelmű játékot 2 DVD lemezre irt ki...


ja és segítségül itt a telepítős mappa :

[link]


2009. jún. 15. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a macera lenne vele.

1, Írd ki DL (Dual Layer) lemezre, arra ráfér (8.5 Gbyte)

2, Tölts le olyan verziót a SIMS 3-ból, ami ráfér egy normál DVD-re (mert van olyan is, és nem hiányzik semmi belőle, amire szükség lenne).

3, Egyébként pedig ha nagyon unatkozol, akkor így csináld, remélem tudsz angolul:


1 - make a folder for dvd 1 and dvd 2

2 - copy all the files from the dvd to dvd 1 folder,

3 - GameData\Shared\Packages\FullBuild2.package goes into dvd 2 folder, but u must keep this folder structure, so make a gamedata folder (in the dvd 2 folder), make a shared folder inside the gamedata folder, make a packages folder inside the shared folder, then drag FullBuild2.package to the shared folder. delete FullBuild2.package from the dvd 1 folder after!


4 - cut and paste NonPackaged, from dvd 1 folder to \gamedata\shared\ in the dvd 2 folder

5 - copy and paste the support folder from the dvd 1 folder to the dvd 2 folder (the root of dvd 2), dont delete support folder from dvd 1!

6 - autorun.inf from dvd 1 - modify to

Code:


[autorun]

icon=Sims3.ico


save it to the root of dvd 2 folder. (we've removed the action to launch the setup, just so you know)


7 - skuversion, eauninsall.ico should also be in the root of dvd 2 folder

8 - add any extra stuff u need

9 - burn with udf format / make the image with udf format, label both discs as "Sims3"


the install step of the game is dvd 1 then 2, and thats it.

2009. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ceri ***** válasza:

Lehet, hogy van jobb módszer (kíváncsi vagyok), én így csinálom.


Ha eredetileg nem így lenne, akkor az egész mondjuk 6-8 gigás progiból készítek 1 db lemezképfile-t. Totalcommanderrel (file darabolás) a megfelelő adathordozó méretére. Pl. 8 GB-nál 2 db 4 GB-ra. A TC. készít egy crc filét is, amit a 4 gigás darabokkal együtt kiírok 1-1 DVD-re.

Telepítéskor pedig szintén TC-el összeillesztem (file egyesítés) a crc segítségével. Utána valamilyen virtual meghajtóval tudom telepíteni.

2009. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!