Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Empire Total War probléma?

Empire Total War probléma?

Figyelt kérdés
Na az a gondom vele , hogy megvettem a játékot elkezdtem telepíteni kiválasztottam nyelvet meg azt is hogy hova telepítse és jól is ment idáig amíg ezt az ablakot be nem hozta: [link] .Pedig kiválasztottam hova és ahogy a képen is látszik 2 db meghajtó van és mind a kettőn van hely ezért nem értem mi a baja.Lehet hogy csak én vagyok valami szerencsétlen de ezt nem értem.
2012. márc. 27. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen. 15 gigát kér majdnem és azzal jön, hogy nincs elég hely. Az is lehet, hogy rossz a telepítő.

Ha igen ki kéne cseréltetni. De még mielőtt megtennéd (ha egyáltalán meg akarod) várd meg hátha jön valami jó megoldás. Ha nem akkor vissza kéne vinni kicseréltetni...

2012. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megoldódott ugyanis valamiért csak a C meghajtóra lehet telepíteni.
2012. márc. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!