Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet új ruhákat és...

Hogyan lehet új ruhákat és hajakat betenni Sims 2-be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy alap Sims 2-m semmi kieg. nincs rajta...és töltöttem le külön hajakat meg ruhákat ki is csomagoltam de a játékba nem teszi bele..Valakinek valami tipp??esetleg aki tudja írja már le lécciii...

Előre is köszi!!


2009. jún. 14. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Letöltés és berakás a játékba

Sokan még mindig nem tudják, hogyan vagy hova tegyék letöltött dolgaikat, vagy miért nem jelennek meg stb. Most ezt is elmondom nektek!

1. Először is fontos, hogy olyan oldalról tölts le ami megbízható és te is megbízól benne, mert sajnos sok olyan letöltés is van ami csak ezt híreszteli el közben csak vírust töltesz le semmi kiegészítőt a játékba.

2. Ha megbizonyosodtál akkor töltsd le a kívánt tartalmat. Általában ezek a fájlok tömörítve vannak, így ha nincs tölts le WinRar-t.

3. Ha ezzel is megvagy, letöltötted a tartalmat is azt nézzük meg, hogy hova mentsd vagy ha már letöltötted hova másold át. Kell lenni egy ilyen mappádnak: Dokumentumok >> EA Games >> The Sims 2 >> Downloads. Oda mentsd el a tartalmat. Hallottam már olyanról is, hogy valakinek nem volt azt hiszem ez az miatt van, hogy a játék letöltött, de nem biztos. De nincs gond, mert már erre is van megoldás! Annyi az egész, hogy létrehozol egy mappát és elnevezed Downloads-nak.

4. Bontsd ki a tömörített fájlt. Van olyan, hogy a játék nem azonnal teszi be a letöltött tartalmat, hanem csak újraindítás után. Persze olyan is lehetséges, hogy maga a tartalom sérült, vagy nincs meg hozzá egy adott kiegészítő. Vagy csak nem töltöttél le hozzá mesht! Vannak oldalak amik alapból a letöltendő alá beteszik azt is és azt is letöltöd, de lehetnek olyanok is amik linket tesznek ki, hogy elvigyenek oda ahol van a mesh. Tehát erre különösen figyelj oda!

5. Ha minden jó a letöltésed benne is van a játékban és bátran használhatod!

2009. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Parancsolj:)Remélem segítettem:)
2009. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! :) Itt egy videó, amin lépésről lépésre elmondja a narrátor mit kell tenned, és a videón látod a monitort is közbe:

[link]


Üdv: a narrátor :D

2009. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..!!Megpróbáálom ha nem sikerül akk még jelentkezem..;)
2009. jún. 14. 21:21
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerült....

letöltöttem 4simsről és ilyen .rar fájlt hozott ki ha rámentem azt írta ki a gép h nem találja a videón pedig mappákat mutattál..:S

2009. jún. 15. 11:52
 6/8 anonim válasza:
100%
Általában ezek a fájlok tömörítve vannak, így ha nincs tölts le WinRar-t amivel kicsomagolod aztán a package tipusu fájlokat kell bemásolni a Downloads mappába.
2011. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ha Torrent-es a gép?? és Windows xp-s??
2013. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És mi az a mesh??
2014. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!