Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen jelenleg Win. Xp...

Zulumester kérdése:

A gépemen jelenleg Win. Xp van. A vírus irtom Avast és a tűzfalam az alap Xp-s tűzfal. E mellé melyik tűzfalat lenne a legérdemesebb feltelepíteni?

Figyelt kérdés
És esetleg még egy anti-spyware-t is fel lehet rakni? Ha igen melyiket? És ha feltelepítek egy másik tűzfalat a gépre, akkor az Xp-s tűzfalat ki kell kapcsolni?
2012. márc. 25. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rakj fel egy AVG Internet Security-t. A világ legjobb tűzfala van benne, meg minden egyéb, amit fent írtál. Nem is olyan macerás, mintha 300 programot raknál minden célra külön.


De ha routered van, akkor az úgyis fogja a portokat, tehát nincs szükséged még külön tűzfalra, max. ha max. biztonságra törekszel, és paranoiás is vagy.

2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jól beállított Comodo tűzfal a legjobb és ingyenes is :)
2012. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó az nekem is az van az avast mellé és nem volt semmi gondom edig
2012. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen beállítások mellett működnek normálisan együtt?
2012. ápr. 6. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
a comdo jó lesz mellé én felteliptetem é enyi több honapja használom és nem kaptak ösze el mennem egymás mellett
2012. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!