Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videófelvevő program...

Gergő321 kérdése:

Van olyan videófelvevő program amely tömöríti is a fájlt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. te állítod be, hogy milyen formátumba mentsen. szerintem mindegyik tud ilyet, de én pl. camtasia studio-t használok, és az tud ilyet
2012. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de amelyik tömörít is, ahhoz sokkal erősebb gép kell, mert akkor meg szaggatni fog és az lesz a bajod...
2012. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gamer pc-m van.
2012. márc. 25. 16:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Gamer pc-m van.317 ezer volt
2012. márc. 25. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

azzal a géppel nem lesz gond (bár nem udom, hogy ebből mennyibe kerültek az extrák), de lazán kell mennie. a camtasia studio amúgy is csak utólag, mentésnél tömörít, akkor kell formátumot választani, úgyhogy nem taljesen igaz, amit az előző írt.


az én gépem is bőven elég egy ilyen programnak, hiszen ez is dx11 játékokra van, nem egyszerű videókhoz. szóval nekem egy N560GTX-Ti HAWK és egy i5-2500K munkálkodik, + Kingston HyperX blu 2 x 4GB CL9 @1600MHz (tehát bekapcsolt XMP, mivel különben csak 1333 lenne)

2012. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!