Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Intel Celeron Proceszor...

Intel Celeron Proceszor huzása lehetséges? Ha igen akkor hogyan? Biosbol nem lehet mert már probáltam!

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Celeroncsot inkább ne akarj húzni, az nem arra való.


"Biosbol nem lehet mert már probáltam!"


Inkább valdd be, hogy NEM értesz hozzá és nem tudod, hogy kell! Biosban lehet, de ugye fix szorzós proci esetében az FSB-t kell állítani, mert a procit nem tudod.

2012. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá! Ezért kérdezek de ez logikus szerintem....ennyire értetlen vagy?:D Am kösz a semmit!!!!
2012. márc. 24. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, akkor megismétlem:


"Biosban lehet, de ugye fix szorzós proci esetében az FSB-t kell állítani, mert a procit nem tudod."


Tehát NEM a procit állítod, hanem az FSB frekvenciát.

2012. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen Celeron....

Nekem Celeron D335-öm van, és igen jól lehet húzni az FSB növelésével. Természetesen a szorzója fix, tehát nem a procit állítod, ahogy az előző válaszban is látod,hanem az fsb-t.Amúgy alaplapfüggő.Ha a deszkád bios-ában nincs tuninglehetőség, akkor felejtős.

2012. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!