Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a képet úgy...

Hogyan lehet a képet úgy megszerkeszteni, hogy minden fekete-fehér, csak egy kiemelt tárgy színes?

Figyelt kérdés
Mert én már próbálkoztam GIMP-el. Kijelöltem azt, amit színesnek akartam hagyni, a többit beszíneztem fekete.fehérre.De valahogy az összhatás annyira csúnya lett, nem fogta be rendesen, elcsúnyult a kép.Lécci ne photoshoppot írjatok nem értem.
2009. jún. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt pl. azt csinálják, hogy létrehoznak egy fekete-fehér réteget a színes felett és rétegmaszk segítségével kilyukasztják azt.

[link]

2009. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Probald meg a PhotoScape-pel.Konnyu hasznalni es eleg sok mindent tudsz vele csinalni.Amit pedig te akarsz csinalni azt a: "Filter-Region out of focus-Sepia"-val szoktam csinalni.Innen letoltheted: [link]
2009. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy gimpes megoldás, magyarul:

[link]

2009. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha valami ilyesmi megfelel,ezt letudom írni.

Photo Scape 3.3 a pr.neve (magyar,ingyenes)

Szerkesztő>Fő oldal>Szűrő>Terület(fókuszon kívül)>Szépia.

2009. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 taebae. válasza:
énis próbáltam a gimpes megoldást de a magyar leírás nagyon furcsa és nem értem :/
2010. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!