Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kossuth Rádióból szeretnék...

Kossuth Rádióból szeretnék felvenni, hogyan tudnám leggyorsabban?

Figyelt kérdés
.ram, .rm, .m3u fájlokat letudom tölteni az mp3 tárból, meg is tudom nyitni, fel is tudom venni, de csak valós időben. Hogy tudnám letölteni gyorsabban pl egy óra teljes anyagát, úgy hogy ne kelljen 1 órán keresztül szuttyognom?
2009. jún. 13. 14:43
 1/4 anonim válasza:

A hangtárban felül letölthető a műsor óránkénti beosztásban


[link]

2009. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi, de azok .ram fájlok...én az egész anyagot szeretném mp3-ban, hogy kiírjam cd-re. Ez a ram gondolom valami realmedia valami lehet, emiatt használom a RealAlternative-t, amivel megtudok nyitni és hallgatni egy ilyen ram, rm fájlt. Felvenni úgy tudom, hogy végighallgatom az 1 órát...na ezt szeretném elkerülni.
2009. jún. 13. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudod megoldani, végig kell várni az adott órát. A Kossuth rádió direkt így csinálta meg, nem véletlenül :(
2009. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta előrébb jutottam. Az rm, ram fájlokkal többet kell várni, mint az m3u-val. Az .m3u-kat nagyon gyorsan leszedi a Winanmp Streamripper plugin-ja, és ami öröm, hogy egyből mp3-ba. 1ó anyagot kb 2 perc alatt! Az rm, ram-hoz Wm-Rm Recordert használtam+RealAlternative-t. A letöltött fájl .rm kiterjesztésű...sajnos ezt konvertálni kéne mp3-ba. Marad az m3u...

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!