Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vistánál miért kisebb a...

Gergő321 kérdése:

A vistánál miért kisebb a gépigénye a játékoknak mint a windows 7 nek?

Figyelt kérdés
Ha vistát telepítek többet ér a gépem?
2012. márc. 18. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
*windows 7 nél
2012. márc. 18. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt mondjuk a Win7 stabilabb és kevesebbet eszik eddigi tapasztalataim alapján.
2012. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csiß ***** válasza:

Vistát marha nagy ívben kerüld el.Még a win98 is jobb volt mint az..

Esetleg tegyél egy XP-t ha gyengus a géped.Win 7-hez kell vas.

2012. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem. A gépemen tökéletesen gyorsan fut. (Gamer pc)
2012. márc. 19. 14:59
 5/8 Csiß ***** válasza:

Akkor lehet hogy nemértem a kérdést xD

Mi is a probléma a win 7-el? Miért tennél vistát?

2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na. Gépigény.hu- nézegetem a gameket és pl ott van hogy mass effect 2 vista 1,5 gb windows 7 2.0

ram.

2012. márc. 20. 22:11
 7/8 Csiß ***** válasza:
ja értem.ez azért van mert a win 7-nek kicsit nagyobb a gépigénye,több memóriát eszik és igy értelem szerően több ram kell hogy a játéknak is maradjon.
2012. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TomMunk válasza:
Szerintem a 7 sokkal jobban megéri, főleg, ha megfelelő bit-es verzió van fent. Egyik haverom felnyomott ideiglenesen egy vistát, ameddig X64-eset szerez a 4gb ramjához 7-ből, és a rendes X64-es vista, ami a gépére való, teljesen instabil vacak volt, kb 6-szor kellett újraindítani 5 órában a gépet. Szóval, a 7 többet eszik, de eddig nekem mindennél stabilabb. Összesen egy dolog volt ami lefagyasztotta, az az AVAST!, nem tudom miért. Befagyaszotta a windows-t, ÉS ENGEDTE, hogy kilépjek, a windowsból. Ezt ott orvosoltam, hogy felraktam az AVG-t, és máris minden a régi.
2012. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!