Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan weboldalakat, ahol ingyen letudnék tölteni egy bármilyen egérmozgató programot?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek hogy, mire kell, kell és kell!

Ja és a Google nem adott ki semmilyen olyan oldalt, ahol bármilyen egérmozgató programot le lehet tölteni!

Köszi előre is!


2012. márc. 18. 15:37
1 2
 1/15 Lolone12 válasza:
Tudok ajánlani eggyet! Ott van tőled nem messze a jobb kezed.
2012. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha az egérkurzorra gondolsz, akkor be van építve pl. a Windows-ba. Az nem működ?
2012. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj, hogy rossz dologra keresel, így nincs értelmes találat. Azt sem akarod elmondani hogy mire kell, de akkor legalább megfogalmaznád normálisan.


Harmadik tippként szerintem valamilyen makrókészítőre gondolhat, hogy az egér útja adott és megismételhető legyen.


De ha ez sem helyes, akkor meg írd le konkrétan, a legrosszabb az ilyen kérdés, amikor ha akarnak sem lehet mit válaszolni.

2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, van ilyen egérmozgató program, amit ha elindítasz elkezd egy picit magátol mozogni az egér a monitoron "nem az az egér, ami a gépre van kötve"

Amúgy jó elmondom arra kell hogy a facebook-on van egy galaxy life játék, és ha online vagyok, akkor engem nem tudnak meg támadni, de ha nem csinálok semmit 10 vagy 15 percig akkor kiléptet a játék, viszont ha egy picit is mozog az egér, akkor már nem léptet ki, így nem tudnának engem megtámadni mások. xD

2012. márc. 18. 15:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Már egyszer meg volt nekem egy egérmozgató progim, de akkor már többet nem kellet, és töröltem, de most megint kell, csak elfelejtettem, hogy mi a neve.
2012. márc. 18. 16:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor egy makrórögzítő kell neked. Én az EventCorder-t használom, bár más célra. Ott be tudsz állítani esemény időket, pl. várakozáshoz 1 percet, aztán mouse move.
2012. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval az olyan, hogy magátol mozog az egér a monitoron? (nem az az egér, amit használunk mi)
2012. márc. 18. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:

"nem az az egér, amit használunk mi"

Azt egérkurzornak hívják. :D


Azt tudja, hogy felveszel egy egérmozdulatot, és azt ismételve vissza tudja játszani. Annyit kell tenni, hogy valamelyik esemény idejét módosítod egy kicsit nagyobb időtartamra, hogy nem folyamatosan mozogjon. Részletek biztos lesznek még a neten.


De vannak más makrórögzítők is, amelyik szimpatikus.

2012. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ok. köszi, jó ez nekem! Nekem csak az kell, hogy ne léptessen ki! Van 2 gépem, azon fogok játszani felváltva, mert gondolom elöbb-utóbb tönkre megy a gép, ha folyamatosan 24 órán át van nyomatva.
2012. márc. 18. 16:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Kaphatok linket, mert nem találom sehol hogy hol lehet letölteni!
2012. márc. 18. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!