Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől szaggatnak a játékok a...

Mitől szaggatnak a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés
Már teljesen tanácstalan vagyok,gépigényem simán megvan a Fifa 12-höz meg a Pes-hez is.Hiába próbáltam állítani a grafikát...akkor is megmarad,a lényeg egyébként az hogy 2-3 percenként fél percre beszaggat és ez így megy tovább.VGA driverért is frissítettem.Amúgy 2 giga ramom van,2 magos 3,20-as processzor és 512-es ati hd radeon 4350 vga.De mitől van a szaggatás? mit tegyek? rakjam át a Win 7 (64 bit) inkább XP-re?
2012. márc. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Például mert egy irodai / htpc videokártyával próbálsz játszani, ami játékra teljességgel alkalmatlan.
2012. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a processzornak van típusa is? Mert nem mindegy, hogy 3,2 GHz-es Pentium 4, vagy Phenom II X2 (utóbbi kétszer körbekerüli a Földet, amíg a P4 egyáltalán megmozdul).
2012. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időnként megáll beszaggatni...és ugye közben a vinyó dolgozik ezerrel. Egyszerű: kevés a RAM.

Ráadásul 2GB RAM mellé feltettél egy 64 bites Win 7-t, aminek nagyobb a RAM igénye, mint a 32 bites verziónak (természetesen) és kapásból képes bekajálni 1,2-1,5GB memóriát. Vegyél még bele memóriát vagy tegyél fel egy 32 bites Home Premiumot (vagy XP-t).

A másik problémás alkatrész a HD4350...ez sajnos nem játékra termett kártya (és nem az számít, hogy hány megás!)...ha a gépet játékra szeretnéd használni, ezt is érdemes legalább egy picit komolyabbra cserélni (minimum egy HD5550).

2012. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor új VGA és XP? :)
2012. márc. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!