Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program win7-re,...

Van olyan program win7-re, ami időzített kikapcsolást tesz lehetővé?

Figyelt kérdés

Tehát pl. beírom, hogy 2 óra múlva kapcsoljon ki és akkor kikapcsol.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 15. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Start/futtatás: shutdown -s -t 7200


Amikor leokézod, a parancs alapján 7200 másodperc, azaz 2 óra múlva a gép leállítja a folyamatokat, kijelentkeztet, majd kikapcsol.


Vannak külön programok is erre, de lényegében azok is ezt a parancsot küldik el a rendszernek. Ennyi erővel mindegy, ha te írod be kézzel.

2012. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Iobit advanced system care 3.-os verzíókban van egy program ami leálítja időzítésre, sajnos nem tudom mi a neve, egyéb eszközökben van.
2012. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem tudnátok mégiscsak egy egyszerű programot, szerintem az egyszerűbb. :)

Köszi még egyszer.

2012. márc. 16. 00:16
 4/14 anonim válasza:
43%
Ha maga a windows tudja egyszerűen, úgy, ahogy az első hozzászóló leírta, akkor mire kell külön program? Legközelebb szeretnél egy olyan programot, ami helyeetted böngész a neten, mert az túl bonyolult?
2012. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt nem tudom követni, hogy kb. hol tart a visszaszámláló és megállítani sem tudom, hogy kell a visszaszámlálót.
2012. márc. 16. 00:36
 6/14 anonim válasza:
64%

shutdown -a

így le tudod állítani, ha mégsem akarod kikapcsolni.


Azt nem tudom, hogy a visszaszámlálást meg tudod-e nézi valahol, de amikor beütöd a parancsot, akkor kiírja a kikapcsolás konkrét időpontját. Ha neked ennél több kell, az már a személyes szoc problémád.

2012. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
airytec switch off - ezt használom
2012. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Üdv, ha érdekel, én írtam egy kis progit (sokat használom).

Behoz egy ablakot, beírod hogy hány percet akarod hogy menjen, és kész, majd ha az idő lejár, a gép leáll.

Ha kell írj vissza (akár ide)

2012. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kössz hetes, jó kis progi!

És utolsó, szívesen kipróbálnám a te progidat is. :)

2012. márc. 16. 09:20
 10/14 anonim válasza:

*****


Jó időzítgetést :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!