Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs kép?

Miért nincs kép?

Figyelt kérdés

Felraktam a Prototype játék egy verzióját a Pirate bay ről(konkrétan egy olyat ahol egy kb 7 GBos játék le volt tömöritve 1,7 GBra torrenten mikor kibontottam akkor egy Tptb.exe fájllal gyakorlatilag telepitettem-kibontottam) és amikor elinditanám akkor csak hang van kép sehol.

Ilyenkor mi van?



2012. márc. 15. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Videokártya?
2012. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálás szinten néztem meg a gépen(1,75Gz proci, 1 GB Ram, 128 MB videokártya egyébként olyan 3-4 éves gép)
2012. márc. 15. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


128MB-os vidikártya kevés hozzá, min 256MB, és pixel és vertex shader és/vagy sharder model támogatás, mellesleg a procid se valami jó.


Remélem kielégítő a válaszom.

- Blueskin -

2012. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám pedig 256-os a videó kártyám
2012. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem számít, hogy mekkora a VRAM abból a szempontból, hogy van kép, vagy nincs. A kártya konkrét típusa, a GPU kell. Az információ, a fent leírtak meg nem.
2012. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

T. Kérdező! (ill egyik koment kérdező(?))


Hogy konkrétabb legyek akkor most:

CPU: IntelŸ Core™2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+ or better

RAM: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM

VGA: All NVIDIAŸ GeForceŸ 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets - - 100% DirectXŸ 9.0c with Shader Model 3 support

DX: Microsoft DirectX 9.0c

OS: WindowsŸ XP (with Service Pack 3) and DirectXŸ 9.0c or (Windows VistaŸ with Service Pack 2)

[link]

HDD: Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)

Hang: DirectXŸ 9.0c compliant sound card

ODD: 100% Windows(R) XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600

K/sec sustained transfer rate) and drivers

Ajánlott periféria: 100% Windows(R) XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers


Ez a minimális gépigény!


A VRAM nem számít, ez igaz, de minimum 256MB kell hozzá, és az 512 sem árt meg neki. GPU támogassa a Shadder Model 3-at, bár a SM2 támogatással is ment egy ismerősömnek. Effektív órajel is tökmindegy, csak a Nvidia 7800 GTnél (nvidia.com) vagy a X1800as atinál magasabb szintű kártya legyen.

Ha esetleg még ez is megvan, a TPB-en sok olyan verzió van, ami nem jó, a kommenteket is érdemes nézni, esetleg isohuntolni egyet :D


Tapasztalatom annyi, hogy eredetiben kértem el ismerősömtől az egyet és a kettőt is, i5 procin, hd5650-es kártyán, tény hogy erős hűtéssel de max grafikán ment akadozás nélkül 30fps körül(nem mértem, lehet volt több is)


Remélem így teljes a válaszom!

- The Blueskin -

2012. aug. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!